Rezultatet nga lënda Paraja dhe Financa

 Rezultatet e provimit nga lënda Paraja dhe Financa

 

1

Arbër Morina

65 pikë

2

Besnik Kllokoqi

60 pikë

3

Shkëndije Kryeziu

60 pikë

4

Erduan Haxhiu

55 pikë

5

Arianit Kërqeli

55 pikë

6

Alije Abdullahu

54 pikë

7

Razije Nesreti

50 pikë

8

Brendona Ademi

48 pikë

9

Blerton Avdiu

45 pikë

10

Enver Shahini

45 pikë

11

Merita Korqaj

45 pikë

12

Lumbardh Bunjaku

40 pikë-konsultime

13

Nadire Maka

40 pikë-konsultime

14

Arbnor Rama

40 pikë-konsultime

15

Edonit Ramiqi

40 pikë-konsultime

16

Albion Sherifi

28 pikë

17

Fitore Bajrami

25 pikë

18

Armend Selimi

20 pikë

 

 


 Notat në index shënohen më 25.04.2014, ora 12:30, në të njejtën kohë mbahen dhe konsultimet

 

                                                                                   Prof.Mr.Sc.Kaltrina Shkodra

PrintEmail

Rezultatet e Provimit nga lënda Financa publike

Rezultatet e provimit nga lënda Financa Publike

 

1

Islam Fejzullahu

90 pikë

2

Miradije Elezi

60 pikë

3

Faton Xheladini

60 pikë

4

Arsim Zuka

50 pikë

5

Edon shkodra

50 pikë

6

Kujtim Xheladini

40 pikë-konsultime

7

Afrim Latifi

40 pikë-konsultime

8

Krenar Avdiu

40 pikë-konsultime

9

Adnan Tahiri

5 pikë

 

 


 Notat në index shënohen më 25.04.2014, ora 12:30, në të njejtën kohë mbahen dhe konsultimet

 

                                                                                   Prof.Mr.Sc.Kaltrina Shkodra 

PrintEmail

Rezultatet e provimit nga lënda:AUDITIMI

Kolegji ‘GJILANI” – Gjilan

Programi:

Banka, financa dhe kontabilitet

Data: 24.02.2014

 

Rezultatet e provimit në lëndën: Auditimi

 

Nr.

Emri dhe mbiemri

Nota

1.

Qendrim Neziri

6(gjashtë)

2.

Bukurije Hajrullahu

6(gjashtë)

 

 

 

 

 

 

Ma.sc. Fatlume XHELADINI - BEHLULI

 

 

Gjilan, 26.02.2014

PrintEmail

Kontabilitet Menaxherial, rezultatet 24.02.2014

Kolegji ‘GJILANI” – Gjilan

Programi:

Banka, financa dhe kontabilitet

Data: 24.02.2014

 

Rezultatet e provimit në lëndën: Kontabilitet Menaxherial

 

Nr.

Emri dhe mbiemri

Nota

1.

Miradije Elezi

6 (gjashtë)

2.

Fazile Zejnullahu

6 (gjashtë)

3.

Vjollca Halabaku

6 (gjashtë)

4.

Visar Selishta

6 (gjashtë)

5.

Donit Drainca

6 (gjashtë)

6

Dibrane Jakupi

konsultime

7.

Flamur Abazi

konsultime

 

Konsultimet mbahen me datë: 03.03.2014

 

Ass.Ma.sc.Fatlume Xheladini – Behluli

 

 

Gjilan,  26.02.2014

PrintEmail

Social Network - Like / Sharing