Print

Rezultatet e provimit nga lënda: E drjeta ndërkombëtare private

Written by Arjeta Imeri.

 

 

Rezultatet nga Provimi

Lënda:E Drejta Ndërkombëtare Private

 

Nr.Emri dhe MbiemriNr.indexNota

1.Kadishe Shabani10 (dhjete)

2.Fatmir Maliqi  8  (tete)

3.Arianit  Bekteshi 7(shtate)

4.Florim Kryeziu 7(shtate)

5.Hava Bekteshi7(shtate)

6.Agim Morina7(shtate)

7.Albina Radonciq 9(nente)

8.Shukri Shillova 9(nente)

9.Sherif Kastrati-8(tete)

10.Ramadan Halabaku7(shtate)

11.Anton Ramaj6(gjashte)

12.Kujtim Haziri7(shtate)

13.Fitore Sejdiu-8(tete)

14.Ahmet Aliu-        8(tete)

15.Naim Latifaj-         8(tete)

16.Ilir Maloku-         8(tete)

17.Nehat Ibrahimi9(nente)

18.Vebi Halili-7(shtate)

19.Sevdail Ajeti8(tete)

20.Mehmet Pira7(shtate)

21.Shaban Neziri7(shtate)

22.Flora Kastrati8(tete)

23.Sadullah Pira7(shtate)

24.Kaltrina Ajeti7(shtate)

25.Valerina Kurti8(tete)

26.Faton Lakna8(tete)

27.Qendresa Jenuzi7(shtate)

28.Vjose Ibrahimi8(tete)

29.Ilir Haxhiu      6(gjashte)

30.Vjollca Osmani8(tete)

31.Arta Mustafa8(tete)

32.Burim Hallabaku7(shtate)

33.Nazmi Hasani7(shtate)

 

Print

Rezultatet e kolokviumit nga lënda e Makroekonomisë

Written by Arjeta Imeri.

Rezultatet e kolokviumit të  I-rë nga lënda e Makroekonomisë mbajtur më datën, 18.04.2014

Nr.

Emridhembiemri

Pikët e kolokviumit

1.

Ramiz Berisha

95

2.

Skender Arifi

90

3.

Fleton Sadiku

78

4.

Edona Gashi

73

5.

Mevlanali Foniqi

70

6.

Memli Morina

70

7.

Egzon Haliti

68

8.

Diellza Sadiku

68

9.

Naser Hoti

67

10.

Blerta Rexhepi

67

11.

Shaban Rexhepi

57

12.

Majlinda Tahiri

55

13.

Sanije Korbaj

50

14.

Ismajl Zubaku

50

 

Thirret në konsultime: Agron Maliqi

Studentët të cilët dëshirojnë t’i shohin testet munden më datën  25.04.2014  nga ora

12:00-13:00h.

                                                                                      

Print

Rezultatet nga lënda Paraja dhe Financa

Written by Arjeta Imeri.

 Rezultatet e provimit nga lënda Paraja dhe Financa

 

1

Arbër Morina

65 pikë

2

Besnik Kllokoqi

60 pikë

3

Shkëndije Kryeziu

60 pikë

4

Erduan Haxhiu

55 pikë

5

Arianit Kërqeli

55 pikë

6

Alije Abdullahu

54 pikë

7

Razije Nesreti

50 pikë

8

Brendona Ademi

48 pikë

9

Blerton Avdiu

45 pikë

10

Enver Shahini

45 pikë

11

Merita Korqaj

45 pikë

12

Lumbardh Bunjaku

40 pikë-konsultime

13

Nadire Maka

40 pikë-konsultime

14

Arbnor Rama

40 pikë-konsultime

15

Edonit Ramiqi

40 pikë-konsultime

16

Albion Sherifi

28 pikë

17

Fitore Bajrami

25 pikë

18

Armend Selimi

20 pikë

 

 


 Notat në index shënohen më 25.04.2014, ora 12:30, në të njejtën kohë mbahen dhe konsultimet

 

                                                                                   Prof.Mr.Sc.Kaltrina Shkodra

Print

Rezultatet e Provimit nga lënda Financa publike

Written by Arjeta Imeri.

Rezultatet e provimit nga lënda Financa Publike

 

1

Islam Fejzullahu

90 pikë

2

Miradije Elezi

60 pikë

3

Faton Xheladini

60 pikë

4

Arsim Zuka

50 pikë

5

Edon shkodra

50 pikë

6

Kujtim Xheladini

40 pikë-konsultime

7

Afrim Latifi

40 pikë-konsultime

8

Krenar Avdiu

40 pikë-konsultime

9

Adnan Tahiri

5 pikë

 

 


 Notat në index shënohen më 25.04.2014, ora 12:30, në të njejtën kohë mbahen dhe konsultimet

 

                                                                                   Prof.Mr.Sc.Kaltrina Shkodra 

Social Network - Like / Sharing