Print

Rezultatet nga lënda DNP dhe E drejta Romake

Written by Arjeta Imeri.

Rezultatet nga e Drejta Ndërkombëtare Publike

Mbajtur më: 23.11.2013.

1.      Agron Idrizi                            konsultime

2.      Flora Kastrati                          5

3.      Valerian Kurti                         5

4.      Vjollca Osmani                       5

5.      Anton Ramaj                           5

6.      Qëndresa Januzi                      5

7.      Nazmi Hasani                          6

8.      Ilir Januzi                                5

9.      Arbresha Beqiri                       konsultime

10.  Egzon Shaqiri                          6

11.  Agim Morina                           7

12.  Bajram Ahmeti                        7

13.  Artan Arifi                              6

14.  Kushtrim Sadiku                     7

Rezultatet nga e Drejta Evropiane

1.      Kushtrim Sadiku                     7

2.      Artan Arifi                              7

 

3.      Kastriot Halili                         5  

 

  Prof.Dr.Agon Halabaku do të jetë në Kolegj më 07.12.2013 prej orës 11:00

Print

Rezultatet e provimit nga lënda:Kontabilitet

Written by Fatlume Xheladini.

Kolegji ‘GJILANI” – Gjilan

Programi:

Banka, financa dhe kontabilitet

Data: 26.11.2013

 

Rezultatet e provimit në lëndën: Kontabilitet

 

Nr.

Emri dhe mbiemri

Nota

1.

Lumbardh Bunjaku

6 (gjashtë)

2.

Arben Morina

6 (gjashtë)

3.

Erduan Haxhiu

konsultime

4.

Zejnepe Shabani

konsultime

 

 Konsultimet mbahen me datë: 05.12.2013 ora 11:00h

 

 

Ass.Ma. Fatlume Xheladini – Behluli

 

Gjilan, 01.12.2013

 

 

Print

Rezultatet e provimit nga lënda:Kontabilitet Menaxherial

Written by Fatlume Xheladini.

 

Kolegji ‘GJILANI” – Gjilan

Programi:

Banka, financa dhe kontabilitet

Data: 27.11.2013

 

Rezultatet e provimit në lëndën: Kontabilitet Menaxherial

 

Nr.

Emri dhe mbiemri

Nota

1.

Sabedin Ilazi

6 (gjashtë)

2.

Baki Musa

7 (shtatë)

3.

Islam Fejzullahu

6 (gjashtë)

4.

Magbule Murtezi

konsultime

5.

Vedat Zuka

konsultime

 

Konsultimet mbahen me datë: 05.12.2013 ora 11:00h

 

Ass.Ma.sc.Fatlume Xheladini – Behluli

 

Gjilan, 01.12.2013

 

 

 

 

 

 

 

Print

Rezultatet e provimit nga lënda Kontrolli dhe Revezioni

Written by Arjeta Imeri.

 

     PROGRAMI: BANKA, FINANCA DHE KONTABILITET

                 

                                       Kontrolli dhe Revizioni                     Mr.Sc.Jonuz Krasniqi

                                                                        30.09.2013

 

 

Nr.

 

Emri  dhe Mbiemri

Nr.i indexit

 

Rezultati

1.

Samire Krasniqi

50A/10

8

2.

Ardita Ahmeti

28A/10

7

3.

Valentina Jerliu

9A/10

6

4.

Arbnore Musliu

19A/10

6

5.

Shkurte Ibrahimi

18A/10

6

6.

Enis Rrahmani

20A/10

 

7.

Sadbere Rexhepi

24A/10

 

8.

Mixhivere Hamdiu

29A/12

6

9.

Rinor Sylejmani

64A/09

 

10

Adnan Tahiri

48A/10

 

11

Arjete Imeri

40A/10

8

12

Avni Memeti

55A/10

6

13

Florim Halabaku

 

6

14

Betim Halabaku

7A/10

8

15

Fatmire Ferizi

16A/10

6

16

Vjosa Jasahri

 

6

 

 

 

Social Network - Like / Sharing