Print

Rezultatet e provimit nga lënda:Kontabilitet Menaxherial

Written by Fatlume Xheladini.

 

Kolegji ‘GJILANI” – Gjilan

Programi:

Banka, financa dhe kontabilitet

Data: 27.11.2013

 

Rezultatet e provimit në lëndën: Kontabilitet Menaxherial

 

Nr.

Emri dhe mbiemri

Nota

1.

Sabedin Ilazi

6 (gjashtë)

2.

Baki Musa

7 (shtatë)

3.

Islam Fejzullahu

6 (gjashtë)

4.

Magbule Murtezi

konsultime

5.

Vedat Zuka

konsultime

 

Konsultimet mbahen me datë: 05.12.2013 ora 11:00h

 

Ass.Ma.sc.Fatlume Xheladini – Behluli

 

Gjilan, 01.12.2013

 

 

 

 

 

 

 

Print

Rezultatet e provimit nga lënda Kontrolli dhe Revezioni

Written by Arjeta Imeri.

 

     PROGRAMI: BANKA, FINANCA DHE KONTABILITET

                 

                                       Kontrolli dhe Revizioni                     Mr.Sc.Jonuz Krasniqi

                                                                        30.09.2013

 

 

Nr.

 

Emri  dhe Mbiemri

Nr.i indexit

 

Rezultati

1.

Samire Krasniqi

50A/10

8

2.

Ardita Ahmeti

28A/10

7

3.

Valentina Jerliu

9A/10

6

4.

Arbnore Musliu

19A/10

6

5.

Shkurte Ibrahimi

18A/10

6

6.

Enis Rrahmani

20A/10

 

7.

Sadbere Rexhepi

24A/10

 

8.

Mixhivere Hamdiu

29A/12

6

9.

Rinor Sylejmani

64A/09

 

10

Adnan Tahiri

48A/10

 

11

Arjete Imeri

40A/10

8

12

Avni Memeti

55A/10

6

13

Florim Halabaku

 

6

14

Betim Halabaku

7A/10

8

15

Fatmire Ferizi

16A/10

6

16

Vjosa Jasahri

 

6

 

 

 

Print

Rezultatet nga lënda Gjuhë Angleze I, II, III dhe IV Programi Juridik i Përgjithshëm

Written by Arjeta Imeri.

Gjuhë Angleze I

  1.Nazmi Hasani   6

Gjuhë Angleze II

  1.  Elona Huruglica-Doda   8
  2.  Kujtim Doda   7
  3.  Valbona Zeqiri   7
  4.  Fatime Kastrati   7
  5.  Valdrina Sermaxhaj   7
  6.  Medihaje Shabiu   7
  7.  Mejreme Tahiri   6
  8.  Habibe Dushica   6
  9.  Arbresha Ahmeti   6
  10.  Ilir Sejdiu   6
  11.  Xhelal Rrustemi  6
  12.  Kushtrim Kastrati   6

Gjuhë Anleze III

 

  1. Burbuqe Alidema   6
  2. Albina Radonçiq   6
  3. Faton Lakna   6
  4. Yllka Halimi   6

 

Gjuhë Angleze IV

  1. Qëndresa Jonuzi   7
  2. Florim Kryeziu   7
  3. Ahmet Aliu   7
  4. Kujtim Haziri   6
  5. Naim Latifaj   6
  6. Shaban Murati   6
  7. Agron Idrizi   6
  8. Arianit Bekteshi   6
  9. Kadishe Shabani   6
  10. Shaban Neziri   6
  11. Ibush Latifi   5
  12. Sherif Kastrati   5
  13. Ilir Haxhiu   5
  14. Burim Haliti   5
Print

Rezultatet e provimit nga lenda e Kontabilitetit Menaxherial te mbajtur me datë: 30.09.2013

Written by Fatlume Xheladini.

Kolegji ‘GJILANI” – Gjilan

Programi:

Banka, financa dhe kontabilitet

Data: 30.09.2013

 

Rezultatet e provimit në lëndën: Kontabilitet Menaxherial

 

Nr.

Emri dhe mbiemri

Nota

1.

Esat Morina

7 (shtatë)

2.

Mejdi Rexhepi

6 (gjashtë)

3.

Islam Fejzullahu

6 (gjashtë)

4.

Arsim Zuka

6 (gjashtë

 

 

Ass.Ma. Fatlume Xheladini – Behluli

 

Gjilan, 07.10.2013

 

 

Social Network - Like / Sharing